STOLTHET, KVALITET, ENGAGEMANG OCH TRYGGHET.

Kontakta oss

Vi vill vara ditt självklara val när det gäller små och stora byggprojekt. Du som kund får en hantverkare som värdesätter kunskap, yrkesskicklighet, engagemang och en god kommunikation genom hela byggprocessen. Använd kontaktformuläret nedan så tar vi kontakt med er, eller ring oss direkt.

Adress

Hansson & Karlsson Byggservice AB
Fjäråsvägen 10
511 69, Sätila

Certifierad och medlem

Team HoK

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till vårt fantastiska team. Kontakta oss gärna.

Claes Hansson

Delägare/snickare
0705-742910
claes@hok.nu

Pär Hansson

Delägare/snickare
0703-342910
per@hok.nu

Sven Hansson

Grundare/Snickare
0705-142910
sven@hok.nu

Lotta Furi

Ekonomi

0733-248222
lotta@hok.nu

Jan Johansson

Murare & Plattsättare

0705-120879

David Andreasson

Snickare

0730-342815
david@hok.nu

Magnus Johansson

Snickare

0709-389442
magnus@hok.nu

Markus Andersson

Snickare

0768-242427
markus@hok.nu

Björn Hansson

Snickare

0727-139300
bjorn@hok.nu

Jesper Knuthsson

Snickare
0768-933622
jesper@hok.nu

Jim Nodesjö

Snickare

Eric Andersson

Snickare

eric@hok.nu

Mats Gullstrand

Snickare

Andreas Solreus

Snickare
andreas@hok.nu

Jon-Ludvig Arnell

Snickare

Kontaktformulär

    Svenskt byggnadshantverk sedan 1975

    Vi är stolta över vår historia som genomsyrar kvalité och engagemang med en familjär känsla. Detta är något vi vill förvalta och vårda i tiden.

    Vi vill vara ditt självklara val när det gäller små och stora byggprojekt. Du som kund får en hantverkare som värdesätter kunskap, yrkesskicklighet, engagemang och en god kommunikation genom hela byggprocessen.